Dla właścicieli flot samochodowych

Pojazdy flotowe

Kropki Przedsiębiorco, poznaj zalety korzystania z OptiPay!

Koniec z bilonem

Prosta w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia płatności bezgotówkowe, usprawniając korzystanie z usług takich jak mycie samochodów. To niepozorne narzędzie pomoże uporządkować koszty – w łatwy sposób skontrolujesz wydatki, a także przyśpieszysz codzienne czynności, oszczędzając czas zarówno swój, jak i swojej floty.

Proste fakturowanie

Jedna zbiorcza faktura na miesiąc wystarczy, aby podsumować wydatki wszystkich pracowników floty. Nieważne, ile samochodów posiadasz. Z aplikacją Optipay w łatwy sposób zaksięgujesz koszty.

Oszczędności

Mycie samochodów nie musi być drogie! Korzystając z aplikacji zyskujesz dostęp do punktów usługowych w całej Polsce działających 24h/7, również w niehandlowe niedziele. Myjnie samoobsługowe dają możliwość dostosowania ceny do potrzeb. Po prostu wybierasz rodzaj mycia, którym jesteś zainteresowany. Możesz skorzystać z usługi nawet za 2 zł! W praktyce oznacza to zmniejszenie wydatków nawet o 50 %*. Ponadto codziennie oszczędzasz, korzystając ze specjalnych promocji dedykowanych użytkownikom aplikacji.

Cenne punkty

Każdy wydany poprzez aplikację pieniądz oznacza punkty wymienialne na artykuły sklepu internetowego Lashop. Zarówno dla właściciela, jak i pracowników floty przewidziane są wyjątkowe produkty, m.in. darmowa muzyka, audiobooki, kosmetyki samochodowe, domowe środki czystości, odzież, czy coś dla najmłodszych, czyli szeroki wybór zabawek.

Poznajmy się.

Dla właścicieli firm regularnie korzystających z myjni włączonych w sieć Optipay przewidujemy specjalne, preferencyjne warunki. Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Prośba o kontakt została wysłana
Wystąpił błąd.
Download Android App
Download iOS App
OptiPay 2018@ Wszystkie prawa zastrzeżone.
LASHOP - sklep internetowy Bezdotykowa.pl - części do myjni bezdotykowych v : 1.3.18.33496