Kropki Jak powstał Optipay?

Pomysł na aplikację zrodził się z pragnienia oszczędzania i pomagania w tym innym. Pierwszym roboczym logiem była świnka-skarbonka z brzuszkiem pełnym złotówek. Każdy z nas ma swoje pasje, cele, powody, by oszczędzać, i dla których warto zachować bilon.

Nasza idea

Kropki Kierowco, to dla Ciebie!

Ten nowoczesny i pierwszy tego typu w Polsce system umożliwiający płatności bezgotówkowe został stworzony z myślą o kierowcach i ich codziennych czynnościach. Mamy wspaniały, pełen dobrodziejstw technologicznych XXI wiek i wiemy doskonale, jak uciążliwe potrafi być szukanie gotówki. Po wielu latach obserwacji odpowiadamy na potrzeby kierowców, ale też właścicieli punktów usługowych takich jak np. myjnie samochodowe.

Chcemy po prostu ułatwiać życie. Aplikacja jest prosta w obsłudze nawet dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w nowoczesnych technologiach. A przy tym zupełnie bezpieczna! Po wielu miesiącach intensywnej pracy pragniemy oddać w Państwa ręce aplikację, w którą włożyliśmy całe serce. Mamy nadzieję, że zainspiruje Państwa nie tylko do odkładania, ale też pomagania. W końcu to…

Logo OptiPay

Aplikacja dobrych kierowców!

Download Android App
Download iOS App
OptiPay 2018@ Wszystkie prawa zastrzeżone.
LASHOP - sklep internetowy Bezdotykowa.pl - części do myjni bezdotykowych v : 1.3.18.33496